csupaszabo Creative Commons License 2003.03.26 0 0 317
Szóval ez úgy van, bevallom töredelmesen, hogy a mudik legtöbbje barátokhoz, ismerősökhöz illetve kollagákhoz lettek kihelyezve, amikor az ikreimmel lettem várandós. Aztán tavalyelőtt beleszerelmesedtem a cairn terrierbe, párom meg is lepett eggyel, de ez Édesanyáméknál van, most van egy alom alatta, abból 1 szukácskát szeretnék meghagyni. 2 cairn egy kertes házban jól elvan. Ellenben itt Pesten a másfél szobás lakásban már nem biztos, hogy jól érezné magát, mert nagy a mozgásigénye. Olyan kutyát szeretnék, amelyik beéri egy esetenkénti pár perces utcai sétával, főleg télen, mert én piszkosul fázós vagyok. A másik, hogy ne hulljon a szőre, mert a párom nagyon rühelli ha a levesben kutyaszőr van. Mivel 3 pici gyerekem van, lényeges szempont az is, hogy tisztaságmániás kutya legyen, tehát mudi /bármennyire is imádom a fajtát/ egyelőre szóba se jöhet, mert imádnak mindenféle mocsokban meghemperegni. Nagyon tetszik a papillon is, de nálunk tulajdonképpen nincs jó minőségű papillon. (Van ugyanis egy 15 éves vén papillon kanja Édesanyámnak, onnan ismerem ezt a fajtát). Szóval nem lehet tudni, mit is láttam.
Előzmény: Ammandina (316)