bubis Creative Commons License 2003.03.19 0 0 694
Uccso probalkozas.

Egyébiránt én a következő egyszerű állítást tettem:
Az, hogy háttérszámításra az alapgépet ill. a "segédgépet" éri-e meg inkább használni (vagyis hogy az alapgépen ill. a drájvon lesz-e hamarabb hozzáférhető a kiszámolt adat)

Es tevedsz. Nem ettol fugg. Mert amig a drive szamol, addig a gep csinalhat mast. Ha en gyorsabban hozza todok ferni ahhoz amit a drive kiszamolt mint amennyi ido azt nekem kiszamolni a gepen, akkor ezzel az eljarassal idot takaritok meg a gep oldlan. Es ekkor eri meg, ez a kriterium. Mindegy, hogy a drive meddig szamolt, nem szamit, hogy milyen a teljesitmenye! A gep es a drive szamitasi kapacitasa osszeadodik, ebbol csak a kommunikaciora szant eroforras igeny vonodik le. Egy ilyen esetben ugy kell parhuzamositani a feladatokat, hogy minnel kevesebbet kelljen kommunikalni. Ennyi.
Szetinted mi a fenenek hasznalnak a SETI@home projecben mindenfele gepet? Miert nem csak egy bikat?

Hát ez érvnek ölég gyenge... de legalább megpróbáltad! ;->

A valoszinuseg-egyenlet volt a gyonge. Egy matek tanar elott is igyekszel nem hulyesegeket beszleni, ugye? Akkor meg mit csodalkozol azon, hogy egy matematikus azt mondja neked, hogy ezt azert ne! Sajnalom!

Udv!
Andras

Előzmény: Ciklotron (693)