golbat Creative Commons License 2003.03.18 0 0 1187
Nos, nekem volt egy Gamo Auto45-om (csak DA, 11 lovetu) es van egy Makarov 651-esem (13 lovetu) es egy 654-esem (8 lovetu diabolo/23 lovetu BB) mindket orosz DA/SA modban is megy.

-Elethusegben szvsz a Makarov viszi a palmat (elvegre elesbol van attervezve) ;)
-A DA sutes katonasan kemeny, de szvsz jol kontrollalhato
-Szanakaszto es egy vekony drot segitsegevel diabolo is betolthato-megdobbentoen pontos tud lenni igy...
-Nem javaslom az acelsoretet (a Copperhead-et legalabbis) a legjobb a hozza adott orosz cucc. Ezt mindig a tar legaljara teszem, majd erre jonnek a 4.4-ea magyar olom BB-k.

-A legjobb DA sutese a MP654K Spacegun-nak van, egyuttal ez a legpontosabb is (jo 14 cm-es a csove...) de elethusegre ez a leggyengebb.
SA-ja egy elmeny...
BB-bol csak az acel vagy a 4.4-es olom cuccot szereti, de azzal is akadozik neha.

-DA sutesben nekem a CP99 nem jott be, a GAMO cuccome jobb volt (bar haver PT20-asa joval kemenyebb sutessel rendelkezett-lehet hogy mazlista vagyok?) A tolteset ugy gyorsitottam meg, hogy Festo-csovekbe toltottem a BB-ket es azokbol taraztam. Jo esetben 4 mp alatt megvolt...
(Amugy a hugom az apro kezevel is meg tudja vele loni a 85/100-as eredmenyt 5 m-rol.)

A Makarov-rol mar eleg sok info van a topikban, olvasd el batran a regebbi hozzaszolasokat is!

Golbat.

Előzmény: Gyrow (1181)