Zaku Creative Commons License 2003.03.17 0 0 1176
Hali !

A hétvégi idöjárás úgy ahogy kegyes volt, (csak a szél volt kicsit nagy) elkezdödött az idény !! Kipróbáltunk egy (legalább is számunkra) új ötletet. IPSC verenyt rendeztünk CP99-el. A szabványos IPSC céltáblát lekicsinyítettem az eredeti 40 %-ára (corel), így pont elfér egy A4-es lapon. Poppernek kineveztük a fél literes sörösdobozt, "steel"-ként pedig üres cigisdoboz szerepelt. 5 stage, 70 minimum lövés. Paradicsomkarókra felszereltem kemény hullámkarton lapokat, arra ragasztottam a papírcélt. Néhány üres raklap, kerti asztal, mászóka és barackfa vett még részt a technikai kivitelezésben. Stoperóra, a stage végét a lövö "kész" kiabálása jelezte. ("Megfelelö IPSC óra" hiányában :)A lehetöségek szerint adaptáltuk az eredeti IPSC szabályokat, eredményszámítást. K..va jót szórakoztunk. (Természetesen a CP99-el nem lehetett az elmult igazi versenyen látott 16 lövés/4.74 mp teljesítményt töredékét megközelíteni, már csak a "tárazás" idöszükséglete miatt sem :) Egyhangú vélemény volt, hogy ezt meg kell majd ismételni. Ajánlom kipróbálásra. Ha valakit érdekel, a papírcélokat feltehetem a net-re.

Üdv Gábor

PS. Most próbálok intézni Blow-Back rendszerü BB-s pisztolyt, azzal is ki fogom próbálni.