Libego Creative Commons License 1999.04.14 0 0 99
En valahogy ugy vagyok ezzel, hogy nekem egeszen feludito latvany azt latni, hogy mirol vitatkoznak ezek es mirol vitatkoztak azok, az elozo kormanykoalicioban.
Ez persze hozzaallas kerdese. Nekem az rondabb volt, sot velemenyem szerint az Orszag kormanyzasara, kormanyozhatosagara valo tekintettel joval veszelyesebb mint az Orban/Torgyan feltetelezett vitak.
Hogy melyik kormany visel el tobb feszultseget majd meglatjuk. Szerintem a ketto nem is nagyon osszehasonlithato, plane az Szdsz akkori szereplese miatt. Az egesz Mszp kontra Szdsz vita kesz siralom volt de ahogy irtam, inkabb veszelyes.
De ez mar a mult, es tudom, hogy a jelen hibajat nem erdemes a multbeliekkel osszevetni, vagy legalabbis arra fogni. Csak annyi: en folyamataban latom a dolgokat es nem hezitalnek ha a vitak sulyossagat, randasagat, a feszultseg nagysagat kellene most az elozo kormanyeval osszevetni - de mint mondtam ez eleg nehez. Nem ugyanaz a fajsuly
.
Es hat igy van ez a miniszteri tehetsegtelenekkel is. Lehetne jobb is, ez nem kerdes. No de az elozo kormany tehetsegteleneihez hasonlitani! Remelem erre senki nem gondolt.
Ha az ellenzeket kejes erzes fogja el a szamolgatasban akkor mint kormanykoalicios part, nemreg folyamatos orgazmusban szenvedhetett.
Persze, kinek mi a jo...
:-)
Előzmény: GLászló (98)