-SilveR- Creative Commons License 2003.03.07 0 0 894
Szerelmes vagyok! Ma voltam gépnézőbe, és egymásra találtunk egy G2-vel. Igaz, még csak szerelem, de talán a beteljesülésre sem kell sokat várni. :o))

Viszont aggaszt egy-két dolog. Nem tudom, csak én látok rémeket, vagy van benne valami!?!

1. Egyetlen darab van az üzletben, ami ki van rakva az üvegszekrényben, tehát már nem szűz (bontatlan)
2. Már volt ujjlenyomat az exponálón (átnéztem! :)) ), tehát már más is körbenézte, és rossz jel, hogy miért nem vette meg.
3. Megkértem a kiscsajt, hogy had nézzem körbe, had próbáljam ki! Azt mondta, hogy oké, de nincs feltöltve az aksi, ergo próbálni se nagyon lehet. Kérdezem, hogy már lemerítették? Erre azt mondta ,hogy nem, ezt így szokták kapni egyenesen a gyárból! (pl telefonvásárlásnál annyira fel van töltve az aksi, hogy legalább kipróbálják!) Akkor rábólintottam erre, tehát nem kértem, hogy tegyük töltőre, csak hazafelé ütött szöget az agyamba, hogy miért nem ajánlotta fel Ő maga. Ti is üres aksival találtátok, amikor kibontottátok a gépet???

Honnan ismerős ez a nick? Márcsak mert soha sehol nem használtam. Legalábbis ha jól emlékszem. Általában spontán jönnek az ilyen idétlen nickek! :))