szalka Creative Commons License 2003.03.06 0 0 131
BZoltan:
OFF
Na most lebuktam ;-) Hat te meg honnan tudod, hogy en itt vagyok ?
Ah mit is beszelek, a kinti magyarok meg az
otthoniaknal is pletykasabbak.
ON
1. Nem vagyok egy villanyszerelo, de ha kibontjuk a szaunabol a kabelt, az barmilyen mas szaunaba belehuzhato?
2. Szamonkerem am!. Most mindenestere elojegyeztettem magam a konyvtar mind a 4 szaunaepitessel foglalkozo konyvere, elob utobb visszaviszik-hacsak kozben az illeto aki kivette el nem pusztul a szaunajaban aramutestol ;-o

toccata:
Koszi az oldalt, nagyon sok hasznos info volt rajta. Igaz jo nagy fejtorest okozott. Nem tudom, hogy tudunk kulon biztositekot kotni a szauna aramkorere. Mondjuk abban se vagyok biztos, hogy az itteni 110-es aramra ervenyes, az az elektromossagi biztonsagossagi fejtegetes amit ott olvastam. Amit eleg vegyes erzelemmel olvastam az oldal 75-85 c kozotti homersekletet javasol a szaunaba, es magasabb homerseklet szerintuk artalmas az egeszsegre masreszt a faszerkezetre vonatkozo garanciajuk elvesztesevel jar. Na ez igen erdekes a finnek azt hiszem jol kirohognek ezt a hofokot, es eleg gyanus a garancia elvesztese is magasabb hofokon.
Egyebkent ettol feltem, hogy kell majd kulon lefolyo a szaunaba is, amit az oldal is javasol. Igy mar 2 -re nott a hianyzo lefolyok szama. Nem nagyon tetszik az otlet, hogy felturni a betont. De arra gondoltunk hogy mivel belmagassag megvan az egesz helyseget megemeljuk egy 20 centi magassaggal egy alpadlo segitsegevel, aztan abba alul annyi vizlefolyo elvezetest lehet epiteni amennyit akarunk.
Dehat ennek is utana kene neznem valahol, mert egy furdoszoba padlora nagy suly nehezedik: kad, zuhany csempeboritas stb,nem biztos, hogy jo otlet megemelni.
Maximalisan amit tudunk mi akarjuk megcsinalni, mert a mesterember iszonyat aron dolgozik raadasul eleg rossz tapasztalatom van ilyen teren.