Ricsárd Creative Commons License 2003.02.24 0 0 43
Nézőpont kérdése. A Gun első 3 albuma kellendő volt, a szakma is dicsérte, aztán a 4. számsoros című album nagy változást hozott.Érdekességnek jó volt, de semmi köze a Gun korábbi munkáihoz.
Azóta semmi.
A Warrant Cherry Pie utáni dog eat dogja kellemes ,de minimális változás volt, keményebb lett a hangzás, de warrantos volt az album.Ugyanez a Ultraphobic is, de a belly to belly nagyon elkanyarodott már a stílusuktól és azóta semmi.
Az Extreme nagyon nagy kedvencem volt, de a 4. Vaiting... albumot még én sem tudtam megemészteni, be is fejezték pályafutásuk.
Mötley is keresi az utat, de a New Tatoo elég gyengusz váltásra sikeredett.
Inkább hallgattam volna meg még pár Gunos Swagger albumot minthogy a 0141 632 6326-os albumal elkapálták magukat.
Persze vannak pozítiv példák is és mindamellett, hogy a Def leppi Slang albuma nem volt túl sikeres, minimális változtatásokkal, erős Def leppardos írányvonulattal, több mint 20 éve tudnak érvényesülni a piacon.
Ugyanez az Aerosmit és azért igazodtak a mai trendhez is valamelyest, de úgy hogy nem fordultak ki önmagukból.
Ők azon kevesek egyikei akik megtalálták azt a határt ami mindkét szempontot ki tudja elégíteni.
Hamarosan jön az új Slash album és ugyanazzal a stílussal fog szakítani mint anno a Guns-ban és nem hiszem hogy szükségeltetik valami óriási változás.
Nem hiszem, hogy ugyanazt nyomnák ezek az együttesek beleértve a Def leppit is