Hettie Creative Commons License 2003.02.22 0 0 893
Koszonom Lovaszi!

Akkor tudom mi taplalta az en majdnem olykor teljesen generalizalt szorongasomat hat evvel ezelott. Es azt is megertem, hogy miert csokkent a szorongasom drasztikusan az ido elorehaladtaval. Ugy tunik, hogy a szorongas pont a megfelelo idopontban erkezett, igaz, ha akkor hagyom (illetve anyukam hagyta volna), hogy emiatt egy evet halasszak az egyetemrol, pont az onallosodasban akadalyozott volna meg, annak ellenere, hogy az onallosodas vagya hivta eletre a szorongast magat. Ez erdekes. Azon gondolkozom, hogy ha a szorongas hatasara fellep a regresszio akkor az tortenhetett, hogy onallosodas helyett tamaszra e biztonsagra, allandosagra vagytam amit kivulrol szerettem volna megkapni, es a logus ezt biztositotta 13 heten at, es ezert tudtam megis vegigjarni a felevet (igaz a legrosszabb atlagot produkalva), es utana a szorongas is csokkenesnek indult, ahogy haladtam tovabb a diploma fele, es aztan a szorongas ujra felerosodott, de azt mar a biztonsag es a tamasz iranti vagy keltette fel, gondolom, ami nagyon kicsi korom ota velem van, es most kezdem elvesziteni a fonalat, jaj!:))) (a beirasom fonalat)