goldfinger Creative Commons License 2003.02.18 0 0 435
Basszus, most érzékelem, hogy milyen lassan tölti le a képet, mikor már nincs a temporary fájlok között... Sőt, nálam le sem jött, csak két centire.

Úgyhogy, kedves moderátorok, nem haragudnék meg érte, ha eltűnne az a hozzászólás onnan!:-) Persze emiatt én nem fogok levelet írni, mert lusta vagyok, de ha esetleg erre jár valaki...:-)

Pittyke, bal felül az végülis tényleg elmegy egy dühös férfiarcnak.

Valaki mondta, hogy a főalak fölött is lát egy ábrát, én konkrét vonásokat ott nem tudok kivenni.

Mouszer kollegina, arra még csak-csak rávehetem magam, hogy a bal alsót disznónak lássam, de hogy a pulikutyából nálam nem lesz soha pulikutya, az hót ziher.:-)))

Ja, ha utólagos-fejtegetős képet raktok föl, akkor kinagyítva tegyétek be, legyetek szívesek! Én legalábbis az eredeti méreteknél alig látok valamit.:-) Ja, és szerintem a külön ablakban nyílós módszer a legjobb, csak ne úgy csináljátok, ahogy én.:-)

Viszont mikor "alapképet" teszünk föl, az valahogy a rögtön látható verzióban jobb. Legalábbis, ha 100k alatt van a mérete, úgy hallottam, eddig szabad feltenni képet.