drek Creative Commons License 2003.02.15 0 0 181
Sziasztok! Nos, megosztok veletek 1 kis történetet...
Már jópárszor bevontunk egy harmadik személyt (ffi-t) a szexuális életünkbe, és bevallom engem is izgat, ha azt látom ahogy mással szexel a feleségem.De az igazi mégis az, amikor egyszerre ketten dolgozunk rajta. Mivel az anális szexet nem kedveli a párom, ezért egyszer kipróbáltuk azt hogy milyen lehet amikor két fütykös játszadozik a puncijában.Hanyatt feküdtem, a párom rám ült, majd a másik srác hátulról berakta neki, úgy hogy én is benne voltam.Persze előtte jócskán bekentük magnkat síkosítóval..A feleségem arcán még sosem láttam efféle élvezetet, szinte elájult, akkorákat élvezett, és bevallom engem is nagyon izgatott a dolog.Közben sokszor megcsókolt a párom, nagyon jól esett.Maga a helyzet annyira felizgatott,hogy pár perc múlva éreztem, hogy már nem birom sokáig. Pihenni sem tudtam, mert a másik fütykös az én farkamat is súrolta, éreztem hogy azonnal el fogok élvezni, de nem szóltam, egyszer csak beleélveztem a forró lukba. Ekkor jött csak a meglepetés: alig telt el néhány másodperc, még nem is értem az orgazmus végére, amikor éreztem, hogy a másik srác is lövelli ki magából a spermát.Kicsit furcsa, de irtó izgató érzés volt, a feleségem szinte megánkívül vonaglott, szóltam a srácnak, hogy még ne hagyjuk abba,nyomjuk amég birjuk.Még egy jóideig dugtuk így a páromat, aki később elárulta: ilyen élvezetet el sem tudott eddig képzelni. Azóta már jópárszor megismételtük, ha hármasban vagyunk mindig ezt hagyjuk a végére.
Előzmény: birbigli (180)