Tibbe Creative Commons License 2003.02.15 0 0 207
psycho-pata válasz erre | adatok | e-mail 2002-12-01 00:06:55 (5)

Szióca asta!
Sir Archibald eszén többnyire túljárok... Azzal kezdtem, hogy az otthon használatos scholl szandálomat felkínáltam Neki, s ráadásul megkapta az egyik fél pár -soha nem használt- rövid szárú csizmámat is. Mégsem ezek a kedvencei, s kiszúrtam, hogy miért, gyermekeim múltjából okosodva: azt a portörlőt kedveli, amit mindig a helyére teszek, vagy a WC pumpát, mit Ő nyúlt le. Volt egy szörme kutyám, amihez sokáig nem juthatott hozzá. Eleinte csak haragosan megugatta, s egyik nap levadászta. Azóta fülénél fogva villámként csattog vele. Ugyanerre a sorsra jutott egy fiaimtól kapott boszorkány baba is, a boszi... A nővérek kiröhögtek, mikor meghallották, hogy ha otthon hagyom, pl. ügyeletben, égve hagyom a villanyt, s bekapcsolva a TV-t is - mondták, hogy a kutya sötétben is lát:-DDD

Az öngyújtóm, sörösdobozok, cigarettás doboz piszkosul érdekli - legszívesebben együtt dohányozna velem. Egyik nap a cigimről kis parázs lehullott, s mikor lenéztem Rá, aranyos pofával bámult rám, s közben ízott az ősz szakálla:-)))


Előzmény: Tibbe (206)