xgab76 Creative Commons License 2003.02.12 0 0 771
Nem beszélhetek a többiek nevében, én megpróbálok magamhoz térni.
A tokokról: jót nem vehetsz. Én vettem egyet a Lurdyban valami noname-et. Nagy volt. Kicsi lett. Véleményem szerint a G2 nagyobb annál, hogy csak úgy övre fűzzed, hacsak nem katonai öved van. :) Ha nincs kiegészítőd, akkor még talán elmegy, de nekem az volt a véleményem, hogy ezek a nagyon kics tokok, amibe éppen csak belefér a G2, nem nagyon vannak kipárnázva. Inkább vettem egy kicsit nagyobbat, aminek max a negyedét foglalja el a gép. Így legalább befért mellé a töltő, madzag (USB + TV), tisztító. Most viszont kicsivé vált ez a táska is, mert van vaku, +ez+az. Az ideális az lenne, ha lenne egy külön tok, amibe csak a G2, meg lenne egy nagy, amibe belefér a G2 a kis tokkal együtt és beleférnek a többi cuccok is. Vízállás: én nem értek hozzá, de nem lehet abból gond, hogy a vízálló tok miatt bepárásodik a gép? Leejtés: szerintem próbáld meg nem dobálni a gépet. Nekem egy kicsit drágának tűnik ahhoz, hogy csak úgy dobáljam. :D
Mehet a pályázat, de jelenleg nem igazán van pályáztatható képem. :( És nem is tudom, mikor lesz időm a készítésre.
Előzmény: nICK (770)