V63_1668 Creative Commons License 2003.02.10 0 0 247
Na kérem

leszedtem a sellyei vonalat

megnéztem

ahhoz képest hogy most kezdted a pályaépítést ász lett!
a gondok a következők.a váltók kicsit extrém szögben jönnek:) váltótexturát tehetnél rá,mert az nincs.meg van egy 5letem,lehet hogy baromság:
a táj ugye most csak full préri.mi lenne,ha huznál a háttérbe,oldalra,balrajobbra egy magas falat,aminek a teteje már nem látszik,és arra egy háttértáj texturhát.

Mellesleg a HFl pályobjektumokat felhasználhatnád,azokból a texturákat,amolyan tipikus MÁVos feelingesek:))Sztem megengedik a felhasználást.

Szóval,örülök a pályának,és örülök hogy csinálgatod,én is igyexem a mozdonyokat final állapotba hozni.

bzmot téma:
A legkényesebb téma mozdonygyártás terén.több oka van:
-a vezetőállást NEM lehet lefotózni szemből.
-hangok kellenének,legalább rájellemző motorhang

oldalsó nézetes képem nekem is van,de az sajna nem jó.az jutott eszembe,hogyha tudnál külden nagyfelbontású fotókat,több szögből,nézetből,megpróbálhatom 3dsmaxban megcsinálni a cabviewet,kb olyasmi lenne mint a HFL Szili,és Gigant vezállása.Ismétlem,megpróbálom,ilyn bonyolult dolgot még nem csináltam.

Más

Ami a mozdonypucc-akciót illeti,ez nem rajtunk,hanem a szilikén múlik,ugyanis Őkegyelme igen elfoglalt mozdony,dolgozik folyton,és néha van csak hosszu szabija.Utánajárok,és meglássuk:)