bubu88 Creative Commons License 2003.02.10 0 0 246
Igenis, vettem, a hétvégén javítom a jelzőket. Valószínüleg párat ki is veszek, mert igazából nem minden megállónál van. Fám is van elég sok fajta, csak a .wall parancs használatában még nem vagyok profi, másrészt pedig még meg kell figyelnem, hogy a vonalon hol vannak fák, és hol nincsenek. Valamint azt is, hogy hol van fű, hol csak maga a föld, hol szoktak őzek lenni, stb. de ezt ilyen havas időben igen nehézkes, főleg a földet. Szóval erre még várni kell picit, addig majd tippelek :-) Ja, azt valószinű láthatod, hogy a vonalon nincs felsővezeték, azért tök nonsense a Gigant rajta, csupán szimpatizáció miatt használtam egy darabig, aztán elfelejtettem kiajvítani, viszont a javított sellye.csv-ben azt hiszem már Csörgőt használok. Héj! Nem tudom megnézni hogy jól emlékszem-e, mert a javításra kattintva error 404-et kapok. De ha jól emléxem, kijavítottam. V63! Lehetne szó egy Bz készítéséről. Nem hiszem hogy nagyon pontosan kellene beállítgatni a fékezést, gyorsulást, hangokat, stb. csak úgy kb. Nekem van róla vezetőállás fotóm, csakhogy azok picit oldalról készültek :-((
Részemről nagyon szívesen, nekem öröm dolgozni ezzel a nyomorult pályával. Csak ne lenne ilyen rohadt hosszú... Látom már, mire vállalkoztam. Na de ha egyszer valaminek nekiállok, akkor azt megcsinálom!
Üdv!
Előzmény: IST (243)