Törölt nick Creative Commons License 2003.02.10 0 0 7
Metroban mi szivtunk egy jot. Vettunk egy siemens porszivot akciosan. Elore volt kirakva amolyan piramisba volt folpakolva es folotte logott egy tabla az arral. Neztem egesz jo ennyit meger megvesszuk. Persze vettunk egy csomo dolgot es emiatt nekem sem tunt fol a tobbletpenz. Otthon nezem hogy 4e-el tobb volt mint amit kiirtak. Felhittam oket es mint kiderult rossz tabla logott felette (egy masik olcsobb tipuse). Termeszetesen nem fizetik vissza a kulonbozetet, a keszulek arat meg csak akkor ha 3 napon belul elromli, stb. Szoval odafigyelni.
Egyebkent a metros cuccokkal nagyon kell vigyazni fokent a gepekkel, a penztar utan de meg a kijarat elott meg kell kerni hogy kapcsoljak be. Van nekik ott direkt erre a celra egy pult, es 220-as csatlakozo. Sok szivastol lehet igy megkimelni magunkat (tapasztalat).
Vettem en ott olyan zuhanyfulket (mikor epitkeztunk) amibol hianyzottak a gorgok es a magnescsik. Persze mivel nem bontottuk fel (ugy be volt foliazva hogy a beepiteseig nem akartuk szetcsomagolni) ezert csak joval kesobb vettuk eszre. Amikor meg visszavittem akkor vonogattak a valukat, de nagy nehezen kinyogtek a beszallito cimet. Ott sikerult visszakunyizni a hianyzo alkatreszeket (persze a vilagvegen volt es ott kellet pitizni).