bubu88 Creative Commons License 2003.02.09 0 0 242
A hétvégén igen sokat fejlődött a pályám. pl. Sznetlőrinci peront kijavítottam, és már várakozó embekék is vannak rajta, bár nem tudom mire várnak, mert a 2. vágányon egy Milkabika által húzott Pest felől érkezett InterCity várja a sellyei vonat érkezésé, az 5. vágányon pedig egy V43-al fogatolt tehervonat vár. A sín mellett az egész pályán kis táblák jelzik, hogy hányadik km-nél járunk Sellye óta. Az egyes megállókon állomásépület (kiv. Szentlőrinc, ott nincs), vagy megálló tábla, ill. várakozó emberkék vannak. Ahol eredetiben út megy át a sínen, ott a játékban is így van. Sellyén egy szép Dacia állomásozik, csak azt nem tudom, mi dolga ott, de ez mellékes. Biztos lerobbant egy Bz :-). Hirtelen ennyi jutott eszembe. Most sajnos abba kell hagynom a fejlesztést, mert el kell kezdenem összepakolni, ma megyek vissza Pécsre (újabb alkalom a vonal megfigyelésére:-) ). A jövő hétvégén szombaton versenyem lesz, nem tudom, mennyit sikerül dolgozni vele. Egyelőre még nem küldöm el IST-nek. Ja, ha IST-nek sikerül felrakni a honlapjára a pályát, akkor javaslatokat kérek változtatásokra, javításra! Köszönöm!