melch Creative Commons License 2003.02.08 0 0 157
Hát a kedélyállapotom az változik, ez tény.De ez annak is köszönhetö h nem hétköznapi dolgok történnek velem.Elöször is a megcsalási ügyemböl elég jól kezdek kijönni.A feleségemben akkorát csalódtam mint ide Lübeck.Persze pozitív értelemben.Nem értem miért teszi,de teljesen megbocsájtott.Bízni többnyire már bízik bennem bár néha ingadozik.A legpozitívabb dolog,hogy elolvasta az összes eddigi hozzászólásomat és csodálkozva ugyan de megértette és elfogadta hogy milyen vágyaim vannak.Többnyire eddig is tudott ezekröl,csak nem tudta hogy ezek ilyen erösek bennem.Másrészt kiderült hogy benne is hasonló vágyak voltak/vannak csak eddig elnyomta magában.Most hogy kiderült számára a dolgaimról szinte minden megnyílt,és felszabadultak benne is az elnyomott vágyak.Azt mondta és úgy is tapasztalom hogy többé nem fojtja el magában öket.Engem is meglep milyen felszabadult lett.Ami a legjobban tetszik hogy érdeklödö is lett.Egyrészt rákapott a fórumozásra,másrészt esténként együtt ülünk a gép elött és közösen netezünk.
Előzmény: laci231 (129)