rinpoce Creative Commons License 2003.01.31 0 0 87
Hááát, hogy mire vágyik az ember az szerintem mindig más... tizenévesen egész másra vágyik, mint harmincévesen, vagy ötvenévesen. Mindenesetre már az is nagy ajándék, ha megtudod, mire vágysz IGAZÁBOL. De ha ez találkozik netántán a munkáddal, és belesimul az életedbe, olyan már nincs is!!!
Előzmény: farkendo (81)