VéKá Creative Commons License 2003.01.31 0 0 82
Ezek közül már majdnem mind megvolt...:-)
Igaz, rohadtul gazdag, saját céggel és alkalmazottakkal még nem voltam.

Élképzeltem, ahogy az indexben olvasott kis szösszenetem hatására a magyar lakosság azon része, aki internet hozzáféréssel rendelkezik, a www. index.hu/forum/valfil rovatait, és kifejezetten ezt a topikot olvassa, forradalmat robbant ki: szétküldi a szöveget, erre minimum 50%-a az olvaóknak feláll és hazamegy.

A magyar gazdaság meg összeomlik.

(Lehet, hogy folyamatosan ez történik? Akkor nem érzek lelkiismeretfurdalást, nem az én hozzászólásom csinál nyarat.)

Előzmény: rinpoce (80)