Törölt nick
2003.01.30
0
0
79
Erre szerintem minden gondolkodó ember rájött már. Veszélyes, hogy leírtad, mert most mégtöbben döbbenhetnek rá. Így könnyen kitörhet a káosz... :)
Előzmény:
VéKá (77)