Törölt nick Creative Commons License 2003.01.30 0 0 79
Erre szerintem minden gondolkodó ember rájött már. Veszélyes, hogy leírtad, mert most mégtöbben döbbenhetnek rá. Így könnyen kitörhet a káosz... :)
Előzmény: VéKá (77)