Törölt nick
2003.01.30
0
0
75
Persze, hogy szoktam másokat is figyelni.
Az hasonló, mint amikor saját magam legkülsőbb burkait figyelem.
Az érdekesebb viszont az, ha már egy pár szinttel beljebb vagyok.
Előzmény:
rinpoce (74)