Törölt nick
2003.01.29
|
|
0 0
73
|
Mittomén.
Van olyan, hogy figyelem magamat, hogy miként viselkedem, mire vagyok képes, mit miért csinálok.
Először azt hittem, hogy hű de fasza gyerek vagyok, túlléptem a kis egómon, megtaláltam igazi önmagamat.
Oszt rá kellett jönnöm egy idő után, hogy ez csak egy másik szint, aki szintén megfigyelhető.
Az változik, hogy mikor hol vagyok, de az majdnem tutti, hogy még messze nem a célnál. :-)) |
Előzmény: rinpoce (70)
|
|