rinpoce
2003.01.28
|
|
0 0
66
|
Quk!
Ha az ember semmire nem támaszkodhat, akkor rá kell jöjjön, hogy csak magára támaszkodhat. Ez kb az elsö lecke, sok-sok évbe telik mig felködlik, hogy is van ez.. Bár vannak tulfejlett egoval rendelkezö egyének, akik nem támaszkodnak hanem földbe döngölnek esetleg, ha találnak hozzá partnert. Ez sem jobb..
Persze a támaszkodást nem anyagiakban értem..
Számtalan elönye van, ha rájössz, hogy csak magadra támaszkodhatsz... |
Előzmény: Törölt nick (63)
|
|