rinpoce Creative Commons License 2003.01.28 0 0 66
Quk!

Ha az ember semmire nem támaszkodhat, akkor rá kell jöjjön, hogy csak magára támaszkodhat. Ez kb az elsö lecke, sok-sok évbe telik mig felködlik, hogy is van ez.. Bár vannak tulfejlett egoval rendelkezö egyének, akik nem támaszkodnak hanem földbe döngölnek esetleg, ha találnak hozzá partnert. Ez sem jobb..

Persze a támaszkodást nem anyagiakban értem..

Számtalan elönye van, ha rájössz, hogy csak magadra támaszkodhatsz...

Előzmény: Törölt nick (63)