laci231 Creative Commons License 2003.01.27 0 0 119
Nehéz dolgok ezek…
Én 14 éve élek boldog házasságban, de bizonyos elfojtott vágyak tavaly nyáron hevesen felszínre törtek (persze egy nő volt a katalizátor…), és ez alapjaiban értékelte át a házasságunkat. A külső kapcsolatomnak kb akkor lett vége amikor elkezdődött volna igazán. Ekkor már a feleségem is tudott róla, valamennyire meg is próbálta elfogadni, ami persze nem lehetett könnyű…Én szeretném a kapcsolatunkat olyan őszintének fenntartani, amilyenné vált a gondok felszínre kerülése során. Megértettem pár dolgot, hogy mikre vágynék, bár ezek nem teljesen kristályosodtak még ki. Nagyobb nyitottságra, szabadabb (mindkét részről) együttélésre vágynék, ahol nincs ok féltékenységre, mert az összetartozást nem a teljes zártság tartja fenn. Ennek az új „modellnek” a kialakítása nehezen megy, néha azt érezzük, reménytelen, pedig mindketten nagyon szeretjük egymást.
Én nem is akarok külső kapcsolatba belemenni, amíg a párom ezt csak szavakban fogadja el, de nem tudna örülni annak, ha ilyen téren valami nekem jó…Neki is volt egy kis flörtje (tényleg szinte semmi), amikor azért én is megéreztem, hogy nem könnyű ezeket a dolgokat elfogadni, örömmel együtt átélni…De dolgoznék rajta, és sikerülhetne.
Most ennyi.
Leslie
Előzmény: Törölt nick (118)