csite Creative Commons License 2003.01.24 0 0 14258
köszönet a házigazdáknak!
na de miért is!? hiszen csak a vendégek hoztak magukkal iható tételt! :)))))

2002 Légli 333 (Irsai-Zenit): szerintem egyszerű-könnyű-illatos-zamatos borocska, 500HUF-n rális árú bor lenne
2002 Jásdi Cserszegi fűszeres: érdekes rózsaszín szín, elsőre a fehér hosszúkás flakonú ultra daisy illata jutott eszembe, aztán később traminis fruttisságot szagolunk, ízében egy nagyon fáradt bornak tűnt 2002-s létére :(
???? Csókai cuvée (Cserszegi-Zöldveltelini): érdekes, de nagyon kellemes zöldalmás illat, ízében már kissé fáradónak tűnt a bor, talán kicsit több sav sem ártott volna bele, de számomra ez kellemes meglepetés volt
2002 Konyári Cabernet sauvignon rozé: nagyiparos, szobi kÓperációban készült színezékkel megáldott rozé, olyan mélyrózsaszínes, illatában inkább a cab.sav. nyersessége volt erősebb, mint a gyümölcsösség, hibája a sok hozzáadott szénsav(ezzel akarta frissé tenni?), pedig ha ez kiment belőle akkor is friss volt
1998 Scheller Zenit: KIRÁLY! :)
1999 Hagymási Bikavér: szerintem nagyon szép illatú olyan medinásédességkékfrankosparikásságblauburgeresparfűmösségü, ízében is nagyon komplex volt, egyetlen "hibája" a kis test, kicsit vékonyka volt
2000 Vesztergombi Merlot: nehéz gyümölcsös illat mellet paprikásság is előillant, színre mélybordó(nagyon szép), ízben is előjött a paprikásság a fajtajegyek mellé
1995 Balla Kadarka: elsőre visszafogott illatú, de másodszorra már előjött a fűszeres(ezerféle) nagyon sokrétű illat, amit ízében is hűen visszaadott a nedű - köszönet érte etna bortársnak! -
2000 Weninger Spern Steiner Kékfrankos: szerintem alapmű kékfrankos témában azzal, hogyan lehet férfias, de mégsem festékmaró bort készíteni a fajtából
1997 Melnik wine (bolgár veres): nagyon szép lágy illatú cab., ízében is harmonikus, jól iható borocska, na ettől tarthatnak itthon!
1996 Scheller Zenit: király! a 8-snak nagyobb a teste, ez már kezd átmenni az öregedő borokra jellemző lassan nyíló illat, és ízvilág felé

Előzmény: knight bandit (14249)