gárfild
2003.01.23
|
|
0 0
84
|
Az eheti számban megint kitettek magukért:Bölcs István terrorháza elleni gyűlölködése,Mészáros Tamás Járai elleni elvakult cikke csak csepp a tengerben:bezzeg,ha Surányit támadta volna valaki...Úgy látszik most a külföldi sajtó is elkerülte Mészáros figyelmét.Amely dicséri járait.Nem értem hog yegy liberális lap hogy lehet ennyire tele elfogultsággal és gyűlölettel
|
|