josila Creative Commons License 2003.01.22 0 0 351
Sziasztok!

Először is nagyon örülök, hogy egyre többen vagyunk és már-már süllyedőnek tetsző hajónk mindig új lendületet kap!!!!
Másodszor pedig:
most kaptam egy meghívót. Bár már tudhattok róla sok helyről, szeretném kihirdetni, hogy február 1-2 -án Wildstyle & Tattoo "fesztivál" és vásár kerül megrendezésre a Pecsában. Szal minden, ami vad, ami szokatlan, ami bizarr az remélhetőleg jelen lesz. Én spec. piercing ügyben vagyok hivatalos, de azért van idevonakozása a dolognak, ugyanis a szervezők úgy gondolták, hogy a témába a latex is pontosan beleillik, ugyhogy a kiírás szerint latex-performanszok, -divatbemutatók, -showk fogják színesíteni a programot igen gyakran. Emellett természetesen latex-vásár is lesz "színvonalas cégek jelenlétével"!!! :) A meghívón szereplő rendezőségi telefonszámon senkit nem tudtam eddig elérni, hogy érdeklődjem a színvonalas cégek kibenléte felől.:(
Hát izgatottan várom. Én mindenképp ott leszek amugy is, de asszem igy, ha lehet, még kellemesebb lesz az esemény!!

Ha valaki esteleg bővebb információval bír, az ossza meg velünk, hátha csupán a latex vonal miatt is érdemes lesz kilátogatni!

josi