babydevil Creative Commons License 2003.01.22 0 0 501
Szia KTa!
Ezek közül mindegyik nagyon szép és elég sokáig virágoznak. Én még itthon nem vásároltam kiállitáson, mert 1-2 ezer forinttal drágábbak akkor, mint egyébként egy kertészetben. A Köbányai úton van egy Oázis virágkertészet, én ott szoktam megvenni az orchideáimat. A Magyar Orchidea Társaságot azért is kérdeztem, mert ha befizeted az éves tagdijat (2003-ra asszem hihetetlen 3000 Ft:-) ), akkor minden hónapban megkapod az újságjukat (mindig más orch.-ák leirásával és egy csomó érdekes dologgal) egy hónapban egyszer van "oktató" előadásuk, és kapsz egy tagsági kártyát, amivel az Oázis kertészetben 20% kedvezménnyel vásárolhatsz (tulképpen 2 cserép után bejön a tagsági dij ára). Szóval ezért ajánlottam. Bécsben nagyon érdekel a kiállitás, már egy pár hónapja spórolom rá a dugipénzemet, állitólag rengeten olyan fajta is van ott, amit itthon soha nem árulnak a kertészetekben.Csak arra figyelmeztettek, hogy vigyek magammal "repülősót", mert el fogok ájulni a megdöbbentö mennyiségű-szépségű virágoktól.Úgyhogy már nagyon be vagyok zsongva. Végülis kocsival 3-4 óra alatt simán odaérünk.
Szia: babydevil
Előzmény: KTa (490)