alfredoo Creative Commons License 2003.01.19 0 0 140
budai

nem ertem a 'trendit'

nem ertem hogy kik azok az ok.

altalanos megjegyzesem hogy talan tul sokra becsuljuk magyarorszagot. hidd el magyarorszag nem a vilag kozepe.

mi lehet akkor svajcban? ha ez a tema. mekkora morgas lehet. hogy el akartak kefelni azt a kis penzecsket es nem sikerult.

pedig olyan jol megbujt a szefekben a meggyilkolt emberek penze. es biztos a bankok torvenyesen jartak el. azt megis fizetni kell. en sem szeretnek fizetni.

mibol gondolod hogy a vilagosszeeskuves reszekent PONT magyarorszagot, a magyarokat akarna valaki megszivatni.

ha ujvidekrol irtak volna es arra jon a nobel dij, akkor a szerbek vinnyogtak volna? hogy nem ugy volt es nem teljes a sztori meg minden?

kertesznek gondolom megvoltak a maga elmenyei. megirta. talan azert irta meg hogy ne maradjanak benne. mert ilyen elmenyek belul rosszak. ha megkopdosik az embert azt nehez elviselni. kerteszt megkopdostek. megkopdostuk. kibeszelte. VELETLENUL sok penzt keresett vele.

mi van ebben trend? tenyleg nem ertem.

en peldaul nem erzem magamat annyira fontosnak. igaz itt egy nehanyan basztatnak? es akkor mi van? osszeeskuves. a francot. igy alakul...

Előzmény: budai93 (130)