alfredoo Creative Commons License 2003.01.19 0 0 123
nyk

szerintem olvasd vegig. szerintem azt kell kiolvasni a hozzaszolasokbol ami pozitiv. es a pozitiv szalon tovabbmenni. amivel egyet tudunk erteni.

egy parszor megkaptam a baloldalrol (is) a hulye minositest.

pedig ha vannak haza, hazaszeretet stb stb fogalmaid akkor mindenkivel egyutt kell gondolkodni. aki normalis. mert bal es jobboldal szvsz nincs.

es egy az igazsag. nincs baloldali es jobboldali igazsag.

illetve ezek a SARKITOTT baloldali es jobboldali igazsagok nehezen irom le de a kivegzoosztagok igazsagai.

hogy frissebb(???) peldat emlitsek ceaucescu kivegzoosztagara gondolok. itt es most. es lehet fikazni.

ceaucescu kivegzese PONT olyan volt mint az egesz uralkodasa es az egesz akkori romania. es ki tudja hogy monstanra mit jelent romania. nekem ez a kivegzes a konkretum.

tudod sokszor kepekben gondolkodok.

peldaul biztos nem vetted eszre amikor dereket megkovettek. es sok mast.

miert CSAK te vagy CSAK ok erezhetnenek erzelmeket a himnusz eleneklesekor. ami erzelmek erzeset en nem tartanam es nem tarttatnam kotelezonek. es dicserendonek vagy elitelendonek. talan ugyanugy orulhetunk neki ha nalunk megvan. mint egy vallasos erzelemnek is orulhetunk. adomanynak tekinthetjuk. es a masikat akinek nincs ugyanugy embernek es jo embernek tarthatjuk. mert az egy adottsag(???). egy lelki beallitas egy rahangoltsag. lelki beeke. mondom ezt annak ellenere hogy nekem nincs es szuksegem sincs ra es irracionalisnak tartom.

Előzmény: Nyolcker (120)