http... Creative Commons License 2003.01.11 0 0 20
Azzal játszottam az elmúlt egy órában, hogy tudok-e legalább egy érvényes, igaz kijelentést tenni.

Az utolsónál értem el a legtöbb eredményt.

A magyarországi Index, internetes szolgáltató Metakazamata társalgási és/vagy monologizáló fórumába, ahová digitális úton eljuttathatok értelmes vagy értelmetlen karaktersorozatokat a billentyűzetemmel összekötött, bekapcsolt és működőképes számítógépem, a vele összekötött, bekapcsolt és működő monitorom, valamint valamilyen kábel összeköttetés útján, a ‘szemétláda’ című topik 19-es számmal jelzett hozzászólása után, amit mások is láthatnak kisvártatva, működő, komplett számítógéphez csatlakozó működő monitor képernyőjén, ha csatlakoztak a magyarországi Index, internetes szolgáltató Metakazamata fórumán található ‘szemétláda’ topikhoz (ha az éppen működik is, vagyis szolgáltatás van), ami az eddigi tapasztalatok szerint igen nagy eséllyel a 20. számú hozzászólás lesz, a monitorom képernyőjén olvasható GMT+01:00 szerinti 2003. év január hónapjának 11. napján 5 óra 57 perc kijelzésnél, mely idő kijelzése az átküldés során a megérkezésig előre fog haladni, és várhatóan ezt ellenőrizni is tudom a fent felsorolt eszközökkel és feltételekkel, miközben biztos, hogy a tényleges idő is valamennyit előre fog haladni.

Persze ez így nem jó, de egy végigolvasott éjszaka után érvényesnek hihetem, ha nekem úgy tetszik, vagy hülye vagyok.