Penta Creative Commons License 1999.04.06 0 0 80
Na végre találtam egy ilyen topicot:o))))) Eddig azt hittem csak nekem szakad a vonalam. Vonal=MATÁV Szolg.=DataNet
A helyzet a következő ha fel tudok lépni (álltalában azért igen) akkor tök rendszertelenül az adatforgalom 0-ra redukálódik vagyis megszünik (persze letöltés közben, akkor is ha történetesen a DataNet hiper gyors szerveréről töltök le) na ekkor jon a szakadás. Ha használom az S10=100 paramétert akkor nem mindíg szakad meg , de akkor nekem kell megszakítani mert ugye az adatforgalom 0 ami nekem nem éppen jó:o(((((((((
Ez a jelenség kb.: napi 2-3 alkalommal fordul elő:o((((((((
Ez ügyben megkerestem a DataNet-et kb.:2-hónap múlva jött a követekező levél:
****************************************************************************************
Ket dolgot kellene megprobalnia!

Az elso: a vezerlopult/halozatok/tcp/ip-n belul allitsa mar be a dns
engedelyezeset es a wins tiltasat.
A DNS engedelyezesenel a kovetkezoket kell beallitana :
Gazda: az on userneve
korzet: datanet.hu
DNS elsodleges: 194.149.0.157
DNS masodlagos: 194.149.0.156

A MAsodik:

Sajatgepikon/telefonos halozat
itt a DataNEt ikonra kattintson ra a jobboldali gombbal es kerje a
tulajdonsagok menupontra.
itt a modem tipusa alatt a beallitas gombra, kerje az kapcsolat fulet es
kattintson az egyebek fulre.
Itt lesz egy olyan lehetoseg, hogy extra beallitasok, ide irja be a
kovetkezot.
&f&c1&d2\a0\n5s37=14
Remelhetoleg ezzel a modemparancssorral megszunnek ilyen iranyu problemai.

Tisztelettel: techhelp@datanet.hu
****************************************************************************************
Na ezeket a dolgokat be is állítottam a hatás tragikus volt!!!!!!!! Napi 10 szakadás+10sikertelen bejelentkezés!!!!!!!!!!!!
Azóta nem állok szóba velük:o)))))))))))

Ja a DataNet-el volt még egy kis zűröm, de az nem vág a szakadás témába sőt ellenkezőleg 52-óra online pedig én nem is akartam sőt majdnem nem is tudtam róla!!!!!!!! Ha akarjátok elmesélem:o))))

U.i. Ja azt ugye mondanom sem kell, hogy a DataNet ad egy cd-t ami elméletileg mindent be állít!!!!!! (kivéve a modem parancssorokat) Elméletileg..................

Most gondolkozom a MatávNet-en..............
Szerintetek?????????

Bocs ha hosszú lettem!
Üdv.: Mindenkinek!
Penta