jurko_e12 Creative Commons License 2003.01.08 0 0 39
Gvass!

Mar ne is hatagudj de....
ezt irtad:

"
hi,
"Szlejer
szerinted ki a kutya nem hiszi el amit ide irsz,"

Hat pl. aki egy kicsiket is ert hozza, es esetleg azt is figyelembe veszi, hogy a hozzaszolas teli volt szmajlikkal:-))
"

és ezt irta Szlejer a kamugumis cuccról:

"
Ez egy nagyon kis szériában készült darab. Hybrid-mount-ra szerelt, Ecotech "Hou Shiuieh" (magyarul "Leopárdszem") multi-dot elektrooptikai irányzék van rajta, kézzel beillesztett rozsdamentes forgódobbal, gyárilag polírozott elsütőszerkezettel. Az ejektorcsillag ki van könnyítve, hogy a Keserű-féle új gyorstöltővel is működjön a cucc. A markolat a Peter Stahl ergo-grip koppintása - ahogy a képen is látszik, egy süllyesztett hexacsavarral állítható a dőlésszöge. A moly-coated gumilövedékeket hi-velocity 6mm Dynamic Noble töltetek indítják...

:-))

"

ha jól látom ebben csak mindossze egy azaz 1 db szmájli van az is a végén....ok, hogy igy utollag belegondolva vannak benne idióta mondatok de azt mar csak azert tudom, mert tudom hogy kamu az egesz, alapból azt feltetelezi minden normalis ember, hogy ez igaz , es csak akkor gondolja hogy kamu, ha meg tudja valahogy cáfolni, de.....

ha már idézel egy hozászólásomból:

"
"Szlejer
szerinted ki a kutya nem hiszi el amit ide irsz,"

Hat pl. aki egy kicsiket is ert hozza, es esetleg azt is figyelembe veszi, hogy a hozzaszolas teli volt szmajlikkal:-))
"

...tehát ha idézel és erre reagálsz akkor legyszives ne csak a felreerthető részeket idezd hanem a hozzaszólás idevonatkozó részét teljesen, valahogy igy (merthogy ez igy volt leirva...) :

"
szerinted ki a kutya nem hiszi el amit ide irsz,
igazabol nincs okunk ketelkedni mert mi ugye nem kamuzosdibol jarunk a forumba...mar bocs, azt hiszem hogy azt senkinek nem lehet itt a szemere vetni hogy tul hiszekeny, de te kezdtel el hulyesegeket irni, es mivel(ugye azert vagyunk itt) nem vagyunk ferverszekertők...."

van meg tovabb is el lehet olvasni es maris maskeppen fest a dolog....

kedves gvass! kerlek ne vedd ezt tolakodasnak vagy kioktatasnak én igazan nagyra tartom a szaktudasod és sokat adok a véleményedre (nem csak ebben a topicban), de ez most egy kicsit furcsán vette ki magat. hogy nem azt védted meg akit sikeresen atvertek egy ilyen kis "trefával..." hanem a téfálkozó mellé állsz, mondván hogy nincs eleg szaktudásunk (vagy eszunk) ahhoz hogy átlássuk azt hogy ez csak tréfa...hát én azt hiszem hogy az itlétünk célja , pont az információgyűjtés , igy azthiszem a nemtudasert nem lehet elitélni minket de mind1...

udv

én