BZoltan Creative Commons License 2003.01.07 0 0 13716
VKati,

lehet, hogy vaskalapos vagyok meg tulsagosan pragmatikus, de a kerdes kb olyan mintha azt kerdeznenk, hogy mit tehet a magyar diplomata a magyar csapagyaruk kulfoldi nepszerusiteseert.

:) hat szerintem hacsak a dipomata nem szakkepzet csapaggyarto, vagy tapasztalt csapagyforgalmazo akkor okosabban teszi ha hallgat.

En ha diplomata lennek akkor nem innek csak azert magyar bort hogy nepszerusitsem, ugyanis a magyar bor korantsem tartozik a vilag jo borai koze... es en jo bort szeretek inni... azert rossz bort inni, hogy azzal a rossz bort nepszerusitsem az hazugsag. Ezzel egyut ha edes bort rakok az asztalomra az a lehetosegeimhez merten Tokaji lesz... tudod miert? :) azert mert az a legjobb.

En nem vagyok diplomata, de mint kulfoldon elo magyar ha a kulfoldi barataim a magyar borrol kerdeznek akkor az igazta mondom el, miszerint az evszazadokon at meltan hires magyar boroknak a ket vilaghaboru es az azt koveto majd 50 ev olyan karokat okozott, hogy jelen helyzetben csak keves magyar bor van amelyik minosegeben megallja a helyet.

Olyan bort kinalni es inni ami nem az alkalomhoz es a lehetoseghez merten a legjobb az szerintem a legnagyobb hazugsagoknak es galadsagoknak az egyike.

"De mit tegyen a szakdiplomata növendék, ha ez a téma?"

irja meg az igazat, a szintiszta igazat. De ne akarja kihozni, hogy a magyar diplomataknak dicserniuk kellene a magyar borokat es orba szjba kinalgatni kellene a jo minosegu magyar borokat es tuntetoen mindig magyar bort inniuk. Mert meg a vegen valaki kulhni borbarat elmegy Magyarorszagra es keresni fogja azt a jo magyar bort es akkor azt fogja gondolni,hogy ot csuful becsaptak.

z

Előzmény: VKati (13709)