Fawn Creative Commons License 2003.01.07 0 0 111
Hali!

Értem én, nincs ezzel semmi gondom, de ha mégsem értem akkor magyarázd el, nem zárkózom el semmitől sem.
Nézd, ez egy meddő vita. Szerinted nem vallás, akkor ne legyen az, feleslegesnek tartom ezen rágózni.

Mindenre ezt a választ adod, ha olyan kérdés tesznek fel neked amire nem tudsz válaszolni.
Tökjó, hogy eldöntöd nekem, hogy mit tudok és mit nem, bátor dolog. Gratulálok hozzá.
Ha valamit mondok, az azért van úgy, mert úgy gondolom. Ha nem hiszed el, vagy nem veszed komolyan, szíved joga, de nem fogok a dunába ugrani miatta.

Kezdem magam tökéletesen hülyének érezni, mert én írok "disszertációt" nem is keveset ide.
Nézd, ha Te szeretsz ilyeneket írni, tedd azt, minden elismerésem, szerintem egy fórum nem arra való, hogy 10 oldalas kisregényeket publikáljunk ide, hanem beszélgetésre. Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nincs is időm erre, örülök, ha napi egyszer be tudok nézni és gyorsan válaszolgatni.

Fene se piszkálódik. Nem nekem lenne jobb ettől sem.
Tessék? Miattam/tunk felesleges aggódni, ne törd magad. Bármilyen hihetetlen, tudjuk, mit csinálunk. Engedtessék meg nekem, hogy ne tálaljam ki az egész egyházszabályzatot meg társait itt a fórumon..

Részemről a vita lezárva, nem látom értelmét.

Üdv,
Fawn

Előzmény: Zealander (54)