twk004 Creative Commons License 2003.01.03 0 0 1469
Üdv, Kétütem!

Érdemes bontottat venni, a komplett lengőkar pár ezer forint. 1.3-asé ugyanaz, de ki kell venni a szélesítő betétet belőle, valamint venni kell 4 darab M10 X 30-as imbuszcsavart, de legalább 8.8-as keménységű szükséges! Vagy a túloldalra is kell tenni szélesítőt, akkor viszont M10 X 60-as imbuszcsavarból kell 4 darab. Gondosan át kell nézni, ne legyen túl rozsdás, meg kell drótkefézni, stb. Az új legutóbb 4500,- forint volt, valamikor tavaly nyáron láttam a Cinkotai úti boltban. De abban nem volt szilentblokk, így az plusz 2-300 (őszintén: fogalmam sincs, hogy most mennyi...) forint darabja. Nem túl bonyolult a csere, de két emberes, mint írtam. Kb. 3 kulcs kell hozzá: 13-as, 17-es, 19-es, ja, és 10-es a fém fékcsőhöz. Ha nem kell a fékdob és a fékbetét, olcsóbban fogják adni a bontottat. Keresd meg Muczán Gábort, a Trabi-klub elnökét, talán van neki, és "kicsi-forintért" odaadja.

A kipufogót majd beszkennelem (csak nehogy kicsi legyen az is, mert elsüllyedek szégyenemben...), de mondom, ez igen hangos. Talán Atomi hajlandó lenne a rezo-dobját kölcsönadni egy próbára, de ezt vele kell megtárgyalnod. Ha tetszik, másolható. Én láthattam a TUTI dobot, de az nem volt eladó, autóban figyelt...

Üdv:twk004

Előzmény: ketutem (1461)