tucatnev Creative Commons License 2002.12.25 0 0 121
Hat mit is kellene...

Random kivalasztja a megfelelo helyrol kerdest, ahhoz pedig a megfelelo kinezetet.

Megfelelo hely: -hasrau:tok: mindenhol 300 kerdes, akkor kepezzen egy rnd-t:
1-300-ig, ahol az egeres, alt.iskolai kerdesek lennenek,
501-700-ig, ahol a billentyus alt. iskolai kerdesek lennek
1001-1301-ig, ahol a kozepsulis, egeres kerdesek lennenek, bla, bla, bla...

Fontos, hogy peregjen a jatek, ezert gondoltam a gombnyomasra az egeres jateknal, billenytusnel meg csak be kelljen irni a helyes valasz betujelelet.

Kinezetet meg a szerint kellene kivalasztani, hogy mi a kerdes... ...egyszeru valasz 9-bol, vagy kombinalt valasz 2*6-bol, vagy -master, vizsgazo szint- kivalsztani az orszagot es begepelni a termelest, amit +/- 8%-kal fogad csak el... ...+X uveg sorert gombok feliratat rnd kavarja szet, de termeszetesen a jo feliratu gomb "er".

vagy 20 vagy infinit kerdesig megy, szamolja az idot, pontot, atlagot, +X uveg sorert valamiveel rogziti nekem az eredmenyeket (vagy dicsosegtabla, vagy elkuldi nekem, tom' is en) es a vegen egy hibaellenorzesi ag lenne nagyon fontos. (tehat ujra at lehet lepegetni a kerdeseken, megmutatva, hogy mit valaszolt, es mi volt a helyes, de eleg, ha csak kiirja 20 sorban, a jokhoz meg rak egy +-et. Azonnali javitas valasztasakor gombnyomas utan alert-popup-ban kiirja helyes valaszt)

Naaagy korvonalakban ilyesmire gondoltam. :o)

(Alumíniumtermelés 1998-ban a világtermelés 19949 ezer t volt, tehat nagyjabol 20 md tonna, ebbol a vilagelso oraszag az USA volt: 3716 ezer t-val, ami 18,6%-ot jelentett a masodik Oroszország: 2900ezer tonna (14,5%) a harmadik Kanada: 2283 ezer tona(11,4%) a negyedik Kína: "csupan" 1304 ezer tonnat kapartak ossze, ami a vilagtermeles 6,5%-at jelentette, ami azt jelenti, hogy forrasmunka nelkul csinaltam a mintakat, de neked most megneztem...)

Előzmény: ChetaRunner (119)