Tomek Asru Creative Commons License 2002.12.20 0 0 70
Rendben van, hogy nem teszi fel, hogy hibáztam, bár ezzel nálam valamennyit emelkedne a szimpatikussági indexe, és gondolom másnál is. Ellenben nem vagyunk jók szerinte az ötödik helynél előkelőbb helyezésre. Nagyjából rajta kívül mindenki hibás. Hibás a szövetség, mert rövidebb a felkészülési idő, mint a riválisainknál. Az Eb-s topicba írta valaki, hogy egy riporter utánna nézett a riválisaink felkészülési idejének, s láss csodát kiderült, hogy semmivel sem hosszabb, mint a mienk. Mocsai mentségére legyen mondva, mióta rákérdeztek erre a hazugságára, tényleg nem szajkóza már ezt. Másik nagy hadovája: az ellenfeleink nagyobb súly kilogrammja. (Ha nagyon elfogult lennék vele és ki nem állhatnám, akkor még abban is belekötnék, hogy a súlynak nem a kg a mértékegysége, de még a tömeg kilogrammnak sincs semmi értelme, de haszna, hogy nagyon bonyolultan hangzik) Az Eb-s topicban aztán erről a hazugságáról is kiderült, hogy csak védekezésnek találta ki. Az előttünk végzett négy csapat közül az oroszok 2 cm-rel magasabbak és 0,3 kg-mal, vagyis ha a "tömeg dekagrammot" nézzük akkor 30 dkg-mal nehezebbek; a dánok 1,5 cm-rel alacsonyabbak, de 5kg-mal nehezebbek; a franciák 2 cm-rel alacsonyabbak és 1 kg-mal könnyebbek. Az pedig, hogy a szurkoló is hibás, mert honlapot készít az egyik kedvencének egyenesen nevetséges. Hát ezek helyett a baromságai helyett szvsz egyszerűbb lett volna kimondani, hogy én hibáztam. Ha nincsen meg benne ez az erkölcsi tartás, akkor nincs hely e a magyar válogatott élén.