NeoXon Creative Commons License 2002.12.18 0 0 5
Bocs, hogy kicsit elhanyagoltam a topikot. Kozben talaltam a HWSW-n is nyitottam egyet, es ott nagyobb volt az elet, igy oda irtam.
Szoval en szombaton akadtam ra a szolgaltatasukra (egy ismeros ajanlotta emailben), es hetfon felhivtam oket telefonon. Mindent elmondtak, es nagyon jonak tunik a dolog, ugy hogy kedden meg is rendeltem faxon. (amugy Bp. 19. kerulet kertvarosi reszen lakom).
Egyelore meg nem kerestek meg a felmeressel / telepitessel kapcsolatban telefonon, viszont van egy erdekesseg.

Szombaton tovabbadtam a hirt egy ismerosnek, aki szinte Kispestrol van. O meg aznap elkuldte a megrendelo faxot. Kedden du. mar meg is kerestek telefonon, hogy mikor mehetnenek felmerni. Mondta, hogy akar most is. Kb. fel ora mulva kinn is voltak a szerelok. Felmertek, minden OK volt. 2 ora mulva jottek is vissza telepiteni. Este 7-re meg mar mukodott is a net.
A pingek belfoldre es kulfoldre is ugyanolyanok mint ADSL-el. Belfoldre kb. 30 ms (index.hu, bix.hu, stb. szerverekre ill. online jatekokban is), kulfoldre pedig 200 ms koruli (bar szervere valogatja).
Egyelore sajat velemeny nincs rola, de en is Kispestrol vagyok, ugyhogy remelem hozzam is meg a heten hozzak. Holnap rajuk is telefonalok asszem. Jo lenne meg karacsony elott szaguldani :)

Ha gondoljatok nezzetek at a HWSW forumara
is, ott mar vannak tapasztalatok.