fini33 Creative Commons License 2002.12.16 0 0 35
Én szabályosan leblokkoltam az efféle gondolataimat.Nem olvasok olyan fórumokat amik ezzel kapcsolatosak és kerülök minden olyan helyzetet amivel közelebbsodródhatnék az ilyen társalgáshoz,mert nekem az is izgalmas volt, hogy erről beszélünk és teszteltem az embereket, vajon ezzel képes lennék? stb....szóval amig ki nem derült, hogy a párom nem tud eltekinteni a kizárólagos birtoklásomtól, addig kerestem a megfelelő partnert. Most viszont igyekszem nem elővenni még a szex témát sem társaságban,távol tartom magunktól.Én teljesen belenyugodtam ebbe, élőben nem lesz ilyenben részem.A fantázia világa viszont ott van mindig és bármit el tud az ember gondolni. Nekem az is segitett, hogy arra gondoltam, igy nem kell aggódni betegségek,megfelelő partnerek,(nálunk ugye mindenkinek mindenki be kellett volna hogy jöjjön...)nincs gond a hely és idő megszervezésével stb.. ezek piti dolgok és nem sokat segitenek, de ha az ember ezt nagyon akarja, akkor nehéz visszatartani. Én szerencsés vagyok, gyorsan kiderült,hogy nem tud engedni a kedves, nekem meg bőven megér annyit a szerelme,hogy erről lemondjak!
Neked csak lassitani kell,nem leállni! Aki szerintem egyszer már belement ilyenbe, azt előbb utóbb vissza lehet vinni bele,csak épp a megfelelő partnerrel. Nem látod rajta esetleg a szégyenérzetet a barátoddal szemben?? Mert lehet, hogy ez a baj! Nekem pl. jobban bejött volna a csak erre a célra megismert pár.Na, kérdezhetsz még, ha nem voltam világos, csak gépelek monoton, lehet, hogy nem is érthető!
Előzmény: Törölt nick (29)