Kriege Barnston-Grenville Creative Commons License 2002.12.14 0 0 32
Az volt, hogy tényleg részegek voltunk, s valójában semmiféle szex nem volt tervezve. ALVÁS céljából feküdtünk le. Aztán barátom felébredt és megdugta barátnőmet. Én mélyen aludtam, csak utólag vettem észre, hogy valami nincs rendben. Másnap aztán alaposan seggberúgtam a barátomat, azóta sem hallottam hírét. Érdekes fejlemény volt, hogy a barátnőm meg terhes lett. Mi meg éppen házasodni készültünk. Barátnő felajánlotta, hogy abortuszt csinál. Én megtiltottam, mert még ilyen esetben sem engedi meg lelkiismeretem az abortuszt. Mondtam, hogy elfeledem az esetet, s úgy fogok tekinteni a gyerekre, mintha az enyém lenne. Akkor ezt ígértem, de valójában nem voltam biztos, hogy valóban képes leszek-e erre. Következő hónapban házasodtunk. Eltelt 8 hónap és világra jött egy kisfiú. A rokonok és ismerősök közül senki sem érthette, hogy miért örülök ennyire nagyon a gyereknek, csak mi tudtuk, hogy miért - ugyanis a gyerek annyira hasonlított rám, hogy még csak le se lehetne tagadni, hogy az enyém. Kiderült: a feleség nem a barátomtól lett terhes, hanem azelőtt egy héttel és tőlem.

Előzmény: Törölt nick (31)