speet Creative Commons License 2002.12.12 0 0 102
Üdv mindegy kinek!

Pár napra nem jutottam nethez, így visszaolvastam.
No tehát:
Van egypár szavahihető spannom a Beszkártnál. Igenis, a Cég TÁMOGATÁSBÓL (állami és fővárosi), és nem pedig jegybevételből él. A jv-k nincsenek éppenséggel túlfizetve, pedig ők melóznak értünk, és nem a buzi ellenőrök. (tisztelet a kivételnek!!) A BKV vezetése elképesztően korrupt, marhaságokra költenek el több milliárd Ft-ot, mindezt gyakorlatilag fedezet nélkül!!! A saját embereiket nem képesek rendesen megfizetni, de 7 Mrd Ft-ért vesznek sz@r, németektől selejtezett 25 éves villamosokat, és fosgyemet (állítólag ennyibe kerül) 12 milcsiért/db. Mindezt az utazás színvonalának növelése helyett teszik, no meg maguknak is lenyúlják a sok zsét. Ezek után legyek velük korrekt? Lehetnék, de ahhoz 1 olyan országban kellene éljek, ahol egy normális autó megszerzése és fenntartása nem vág a földhöz anyagilag. Persze itt is lehetne ilyen, csak a politikusaik többnyire szemetek, és ellenünk dolgoznak. Aki meg csókos helyen dolgozik, közel a tűzhöz, az meg ott is akar maradni, a változás nem érdeke neki - csak nekünk lenne az!!!

Pfuuuj BKV, főleg ellenőrök, és kisebb-nagyobb górék! ROTHADJANAK meg!

Speet voltam............