Pali bá Creative Commons License 2002.12.12 0 0 48
Na tisztázzunk valamit. Mint már említettem szarok a Balaton turisztikai vonzerejére mert nem azért szeretném, hogy szép legyen mert akkor több a német hanem azért mert sok időt töltök ott, ott találkozom a barátaimmal és szeretném ha a szabadságomat kultúrált körülmények között tudnám eltölteni. Ehhez nekem nincs szükségem a fizetős turistákra.

Arra pedig, hogy mit tud csinálni a Balaton mellett két hétig egy felnőtt azt kell mondanom, hogy nem csak olyanok vannak akik kivesznek egy Zimmer Ferit és lemennek a strandra. Úgy lehet, hogy unalmas. Én például még ilyenkor is lemegyek a Balatonra minden második, harmadik hétvégén, bedurrantok a cserépkályhába és az ablakon át nézem a tavat. Nyáron pedig nagyon sok időt töltök ott és még soha nem unatkoztam. Sőt jobbat mondok. Vannak emberek akik ott élnek és őket sem láttam még pengét nyelni azért mert megdöglöttek az unalomtól. Szóval el a kezekkel a Balatontól! Arra pedig szarok, hogy hoz -e pénzt a Demján befektetése mert nekem nem gazdagabb parti büfések kellenek hanem egy szép tó. Nekem jó úgy ahogy van.

Előzmény: Alfred (41)