jurko_e12 Creative Commons License 2002.12.09 0 0 878
condriXM

Ez igy kompletten 3000HUF volt? de goldolom ezt csak a te pisztolyodra lehet felszerelni nem?, a CP99-het egy ekeg komoly szerelősínt kellne hogy vegyek ami kb 5500-8000 huf- ba kerul...

azzal asinnel ami rajta van ugy latom hogy fel lehetne rakni a legpuskámra (a tavcső helyett a bemarásra) vagy tevednék vagy ez nem is jó puskára csak pisztolyra vagy az mindegy hogy mire rakod...???

Zaku!

Előtem sem ismeretlen az elsütő billentyű elakadásának a hibája se én azt vettem észre hogy ott nem az elsütőbillentyu ragad be hanem a tar akad meg valamiert...ilyenkor --- >kinyit, tar kivesz, betesz, becsuk azután minden ok (akár a windows) a tárazás utáni szánfelhüzási elakadás is ismerős probléma, de ez is a tár miatt van szerintem mivel amikor hátrahúzod a szánt ahhor a tár is fordul(na) egyet de ha az el van akadva akkor a hártahüzás is kb az első harmadnál elakad...csak azt nem tudom hogy ez most a tár hiba vagy piszoly hiba ...de sajna gyanitom hogy a pisztoly hiba mert gondolom valamiert nem kerul tokéletesen a helyére a tár az osszecsukásnál a tár...ha megfigyeled gyakrabban fordul elő ha tárazáskor a pisztolyt nem pont egyenesen tartod az osszecsukás pillanatában, igy gondolom gond leget a tár megvezetésével....de ez persze csak elmélet én igy gondolom...de lehet hogy tevedek....gvass mester,mit szolsz hozzá?