Törölt nick Creative Commons License 2002.12.08 0 1 19
A folytatás:
Ahogy éreztem testének remegését egyre inkább azon kaptam magam, hogy leskelődök. Félrekacsintgattam nejem öle felé, miközben puszilgattam a melleit. Fantasztikus látvány volt számomra, hogy egy idegen nyelvet látok feleségem punciján. A barátom érzékien végignyalogatta a lábát egyik lábfejétől a combjain és punciján át a másikig. Majd egyre inkább a punciját szeretgette. Ahogy csókolgattam kedvesem melleit, nyalogattam a mellbimbóit és félretekintgetve élveztem a látványt egyre ütemesebb és egyre erősödő nyögdécselésre lettem figyelmes. Feléfordulva arcán már semmi ijedtséget, semmi szégyenlősséget, semmi megilletődöttséget nem láttam. Amit láttam az az általam már igen jól ismert átszellemült élvezet volt. A fülébe súgva kérdeztem tőle: „Finom? Élvezed?”, a csukott szemmel lihegett válasza pedig borzongató volt: „Igen. Nagyon.” Ekkor kezeit barátom fejére tette és kissé erősebben magához húzta. Én egy kissé hátrébb húzódtam és élveztem a látványt, ahogy egy idegen férfitől élvez a feleségem. A látvány émelyítő hatására férfiasságom elérte csúcspontját. Felálltam, odaléptem nejem fejéhez, föléhajoltam és fütyimet a szájához illesztettem. Ő felnézett rám, elmosolyodott és lassú mozdulattal a szájába vette. Kéjesen szopogatta. Közel kerülve az alsótestéhez gyönyörködtem barátom nyelvtudásában. Nagyon izgatott, ahogy a puncinyalás közben nézte, ahogy nejem a fütykösöm szopizta. Hol a punciját nézte, hol a melleit, hol a szopizást, hol meg mosolyogva rámnézett.