„Én pedig azt mondom, hogy a beíró nickek stílusa és mondanivalója miatt.”
Csak tudod, pont a moderátorok dolga lenne, hogy ennek a stílusnak elejét vegyék. Érdekes, hogy más fórumon meg lehet azt tenni, hogy kivágják három napra a delikvenst. Érdekes, hogy más fórumokon van a moderátoroknak ideje, hogy figyelemmel kísérjék a topikokat.
„Ugyanis ha nem írnak a nickek moderálnivalót, akkor nincs gond :)...”
Már akkor sokkal kevesebb gond lenne, hogyha bizonyos-, moderátori joggal rendelkező egyének felhagynának a provokációkkal. :o)
„A jelenlegi moderációs kérdésekkel a moderátorokat keresd meg, ők tudják megmondani (ha akarják), hogy mit miért, vagy miért nem. Azért hangsúlyozom, hogy ha akarják, mert nem tartoznak sem Neked, sem a fórum nyilvánosságának magyarázkodási kötelezettséggel. Egymásnak tartoznak vele.”
Na látod ezzel van a qrva nagy baj, hisz nem tudni mely nickek a moderák.
„Nincs olyan ember, aki az összes topic összes beírását folyamatosan figyelemmel kísérné, pláne szabadidőben.”
Na álljon meg a porhintés! Először is több moderátor van - legalább négy -, akik feloszthatják maguk között a topikokat. Másodszor meg, ha egy modera nem tudja ellátni a feladatát és nem tud megfelelő időt szánni erre, akkor MINEK VÁLLALTA EL???
De itt még csak nem is erről van szó, hanem érdekekről, HamisUgri. :o)
Én veled nem akarok erről többet vitázni, hisz a porhintő dumádnál jobbra úgysem számíthatok, de a véleményem az, hogy a fórumba való regisztrációt és a moderálást át kellene szervezni.
áh.