magpet Creative Commons License 2002.12.03 0 0 113
Valóban, a takarítók PMR-eznek, ők észlelték az én renitens magatartásomat, és jelezték a szekuritátoroknak. Ez utóbbi brigád aktuális szakembere volt az igazi vértapló, akinek szemlátomást hosszú ideje ez volt a legkomolyabb orgazmusa. Az engem figyelő majd "felnyomó" takarítónénit nem hibáztatom, ő tényleg elég egyszerű (nem a szó rossz értelmében!) emberke, teszi a dolgát, és mivel valami rendkívülit észlelt, jelezte ezt a feljebbvalójának. A takarítók főnöke is normális volt, majdhogynem együtt hülyéztük le a túlbuzgó biztonságiakat. A hiba alapvetően ott van, hogy szerintem egy biztonsági szolgálat tagjainak rendelkezniük kéne minimális intelligenciával (a dialógot köszönéssel kezdjük, stb.), valamit szakmájukkal kapcsolatos alapismeretekkel. De mint azt kis hazánkban tapasztalhatjuk, naponta létesülnek új "ilyenolyan szekuriti"-cégek, ahová felvesznek fűt-fát, a jelentkezők pedig nem akadémikusok, mert azok már dolgoznak máshol. A szekuriti-rabszolga (tisztelet a kivételnek) génálományából fakadóan alkalmatlan a normális kommunikációra, a főnöke meg alaposan leszarja a kérdést, ő zsíros számlát ír a megrendelőnek, és alamizsnát fizet a hősnek. Ennyi.
Előzmény: HG4I (111)