kis pimasz Creative Commons License 2002.12.03 0 0 13
A Kereszttűz újságíróinak információi alapján (nyilvános információ, nem én találtam ki, megnyugodhatsz). Ezért szeretnék többet tudni a Fideszen belüli hatalmi harcokról.
A választási vereség biztosan fejekbe fog kerülni, a kérdés csak az, hogy mikor és kiébe. Szerintem ekörül folyik most a harc, csak hát ugye a Fidesz vezetése nem szeretné, ha ez idő előtt kiszivárogna.
Azt márpedig ép ésszel nem lehet valószínűsíteni, hogy majd egy "Előre a kövéri úton!" jelszóval a Fidesz mind a 2 millió szavazója egységesen odaáll a vesztes vezetés mellé.
A kérdés, ki borítja a bilit?
A mérsékeltebb szárny, vagy a szélsőjobbos. A ma reggeli sajtófüles ezutóbbit látszik alátámasztani.
Meggyőződésem, hogy a "belső kör" tagjai nem a témakisiklatással és agyonhallgatással többet ártanak jelen pillanatban a Fidesz megtépázott tekintélyének, mint ha megkísérelnének némi infót kiszivárogtatni a meglévő érdeklődés kielégítésére.
Ez a "vesztesként is egységesek és lelkesek vagyunk" dumát legfeljebb egy nyeretlen húszéves eszi meg, aki egyelőre még ideákból táplálkozik.
Előzmény: AgentOrange (11)