Törölt nick Creative Commons License 2002.12.02 0 0 496

Ha nincs, irok ide.
Talan sokat tudsz a betegsegrol, amit megosztasz velem, es en is sokat tudok, es kicserelve az informacioinkat, meg tobbet tanulhatunk mindketten.
Nekem csak izomlazam van eppen (masik tortenet), de a ferjemet megtalalta a kor, es igy en is vele elek.
Gyogyszeres kezeles mukodik, a fajdalom elviselheto, de allando. Enyhules a masszazs (kitanultam) es a simogatas (imadom).
Orvos volt ezer, mar majdnem megmutottek, mire kiderult, mi a baj. Kortortenet hosszu es unalmas, kesobb.
En az USA-ban elek, es a nyaron dolgom volt Coloradoban egy NLP tanfolyamon (neurolingvisztikus programozas), ahol vegigbeszelgettem egy fel ejszakat egy nemet pszichoterapeutaval errol a betegsegrol. Mar elotte is olvastam sok konyvet a lelek es a testi betegsegek kapcsolatarol, es a kepbe, ami kialakult, teljesen beeillik ferjem szemelyisege (aki a vilag gondjat a hatara veszi es cipeli, kozben persze jol megerositi a gerincet, hogy birja), es elkezdtem keresgelni olyan embereket, akiket ez a betegseg erint es valamilyen modon megprobalnak tenni ellene, es meg akarnak gyogyulni. Na, igy irtam ebbe topicba is. A parom racionalista ateista tudosember. En a lelek, a tudatalatti, az erzelmek szarnyain repdesem korul, szeretem, simogatom, masszirozom, energiaimat kuldom, egeszsegesen etetem. Sokat mozgunk, uszunk, bicajozunk a gyerekekkel, setalunk a kutyankkal. A ferjem triatlonozott legenykoraban, a sok mozgastol a betegseg nem is alakult ki 30 eves kora korul (mint az ki szokott altalaban, ahogy tudom), hanem 40 evesen.
Szoval - ki vagy te, mit teszel magadert, hogyan eled meg a Bechterewet a testedben es a lelkedben? Beszelgessunk, segits nekem, segitek neked en is, azt hiszem, tudok.

A teniszlabdan hemperges, amirol itt masok irtak, az ugyes dolog, bar itt az un. softball labdat ajanljak, ami nagyobb, am nem puhabb, mint a teniszlabda.

Előzmény: Törölt nick (494)